Sok z Acai - lifestyle

Wpis

środa, 07 stycznia 2015

Gdzie najlepiej inwestować?

Jak rozporządzać zebranym funduszem, tak ażeby na tym nie zgubić? Na ten czas, nie warto lokować 100% pieniędzy w jednym środku inwestowania, a więc w inny sposób powiadając dywersyfikacja portfela. W co kalkuluje się wkładać?

Złoto inwestycyjne

Można inwestować w wielorakie kruszce takie jak złoto czy srebro. Jak inwestować w złoto? Inwestycja w złoto polega zwykle na zakupie którejś ilości tego metalu. Zakupić możemy złote sztabki lub złote monety. Złote monety to nazywane monety bulionowe, które są wybijane z czystego złota, w samej rzeczy w celach inwestycyjnych, monety takie przeważnie nie mają nominału, są godne tak wiele ile kruszec z którego są wykonane.

Wartość złota w dłuższym okresie czasu non stop rośnie, dlatego lokując złoto mamy rzeczywiście gwarancję, że nie zgubimy. Jak inwestować w srebro? Inwestować w ten kruszec możemy w podobny sposób jak w złoto, a więc pozyskując sztabki srebra, a zwyczajowo srebrne monety, które nie mają nominału, a wybita na nich jest zwykle waga np. 1 uncja. Srebro jako materiał, który można wyczerpać i nie sposób odbudować dodatkowo będzie wzmacniało swą wartość w dłuższym okresie czasu, dlatego w podobny sposób jak w złoto wskazane jest w nie lokować.

Inwestycja w surowce zwyczajne, a nie waluty ma dodatkowo inny plus. O ile zajdzie do różnych sytuacji, które sprawią, iż dewiza stanie się bezwartościowa, to cenne kruszce nadal będące cenione, dlatego należałoby inwestować w złoto inwestycyjne chociażby jedynie jako zabezpieczenie finansowe przed upadkiem systemów finansowych, ponieważ nie wiemy jak nadal potoczy się polityka płatnicza całego globu.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
obligacje241
Czas publikacji:
środa, 07 stycznia 2015 10:44

Polecane wpisy