Sok z Acai - lifestyle

Wpis

środa, 07 stycznia 2015

Polecane obligacje korporacyjne

Obligacje korporacyjne to inwestycja, która niesie ze sobą ryzyko. W następstwie tego, potencjalny klient winien zaznajomić z ewentualnym niebezpieczeństwem kupna danego papieru wartościowego. Agencje Ratingowe posiadają jedno z urządzeń, które pomaga nam porachować ryzyko przyszłej inwestycji jest tzw. Rating obligacji korporacyjnych. Jest to zestawienie wielorakich propozycji obligacyjnych razem z ich szacowanym zagrożeniem. Takie zestawienie jest fabrykowane przez profesjonalnych analityków, którzy szacują ryzyko rzeczowej inwestycji.

Czynniki brane w rachubę przy takiej analizie to między innymi: kondycja monetarna emitenta jak i ewentualne możliwości postępu danej firmy. Z tej przyczyny, wyraźnie zalecamy zapoznanie się z analizą danej inwestycji, zanim podejmiemy decyzję o nabyciu danego papieru cennego. Przykładowym z serwisów, który oferuje tego typu zestawienia jest znany rynek Catalyst.

Rating obligacji koproracyjnych w Polsce

Na stronie głównej owego serwisu, możemy odszukać również receptę niezatartego odczytania ratingu danej obligacji, jak i oceny najmodniejszych emitentów. W samej rzeczy, wszelkie ratingi są aktualizowane na bieżąco. Jest to jedno z całego szeregu udogodnień dla przyszłych inwestorów, dzięki którym, rynek wtórny obligacji cieszy się raz za razem obszerniejszą renomą. Przy wycenie rzeczowej propozycji inwestycyjnej powinno się wziąć pod uwagę jej dostępność. W wypadku obligacji korporacyjnych, dużą dostępnością charakteryzują się obligacje Getin Banku.

Poza tym, obligacje Getin Noble są obecne w giełdowym ustroju Catalyst, dzięki czemu możemy gruntownie przejrzeć całą propozycję danych obligacji.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
obligacje241
Czas publikacji:
środa, 07 stycznia 2015 10:44

Polecane wpisy