Sok z Acai - lifestyle

Wpis

środa, 27 maja 2015

Pięciokrotnie większe zyski niż przy oszczędzaniu na lokatach bankowych

Raczej każdy, kto będzie się brał za inwestowanie na finansowych rynkach z pewnością marzy o tym, aby zarabiać dużo bez nadmiernego ryzyka. Sporo ludzi uważa, że takiego produktu nie ma, bo połączenie tych rzeczy najzwyczajniej będzie się kłócić. Kiedy spodziewane dochody są zwiększone, to równie duże może być niebezpieczeństwo tego, że swoje pieniądze się straci, i odwrotnie, bezpieczeństwo oraz stabilność będą powodować znaczne ograniczenie możliwości zarobku.

Inwestuj w pożyczki społecznościowe Pro-zysk

Jeżeli będzie się jednak szukać, to można znaleźć taką metodę inwestowania, żeby pogodzić te dwie rzeczy. Takim finansowym produktem może być przykładowo inwestycja w pożyczki społecznościowe. Pośród inwestorów nie cieszą się one dużą popularnością, bo jednak w typowym wydaniu nie mają wielu zalet. Spora ilość klientów nie jest w stanie spłacać pożyczek, nawet przy intensywnych działaniach windykacyjnych, a każdy z tych przypadków w sporym stopniu może ograniczyć zwrot tego typu inwestycji.

Można jednak znaleźć firmy, jakie zaczęły współpracę z drobnymi inwestorami, przejmując na siebie ryzyko związane ze spłaceniem rat, jeśli pożyczający nie wywiąże się ze swojego zobowiązania, wówczas inwestor nie straci swojego kapitału. Do takich firm można zaliczyć Nobiles2, od jakiegoś czasu istniejąca na rynku pożyczek. Dzięki jej nietypowej, i trzeba przyznać niezwykle atrakcyjnej ofercie inwestycja w pożyczki staje się znacznie dostępniejsza dla typowego Kowalskiego, dotyczy to oferty Pro-Zysk.

Mechanizm inwestowania polega na tym, że zainteresowani inwestorzy kupują udzieloną pożyczkę, zarabiając na procentach, lecz w razie problemów ze spłatą nie są pozostawieni bez pomocy, ale będą mieć zapewniony zwrot pieniędzy, które zainwestowali. Maksymalny czas brania pożyczek będzie wynosił maksymalnie dwa lata, jest to więc typowy średnioterminowy mechanizm inwestycji. Inwestorzy będą tu mieć spore możliwości lokowania swoich środków, nie będą oni przez firmę przymuszani do selekcji pożyczkobiorców, a sami mogą decydować o wszystkim.

Usługi takie na początku były prowadzone pod nazwą Pożyczkoposiadacz, lecz niedawno spółka Nobiles2 zdecydowała się na zmianę nazwy tego programu na Pro-Zysk. Na podstawie informacji, które się otrzymuje od spółki można wyraźnie zauważyć wzrost zainteresowania tego typu współpracą wśród początkujących inwestorów. W celu dywersyfikacji dobry inwestor powinien mieć możliwość skorzystania tego rodzaju zwiększania swych oszczędności.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
obligacje241
Czas publikacji:
środa, 27 maja 2015 00:21

Polecane wpisy